Tel. 702 592 960
E-mail: info@baitei.cz

Rozdíly mezi přírodou v ČR a Thajsku

22. března 2017
Ostrov Ko Chang

Vítězí ČR

Mám velmi ráda střídání ročních období, v Thajsku je to trošku nuda, pořád horko, pod 28 stupňů se dostaneme málokdy. Další věc, která je v ČR super jsou lesy a chození na houby. V létě mám nejradši splouvání nějaké řeky, ale ne takové to hromadné, kde se pak všichni opíjejí. Naštěstí jsou zde pořád řeky a místa kde za celý den nepotkáte ani loď. Na Češích se mi moc líbí jejich ohleduplnější vztah k přírodě, v Thajsku lidi mnohem víc hážou odpadky kam se jim zlíbí. Taky je zde super ovoce jako např. třešně, kterých dokážu sníst kila, jahody a jablka.

Vítězí Thajsko

Jednoznačně moře a vše co s ním souvisí - čerstvé ryby a další dary moře. Kokosy, papája, mango, ananasy a další ovoce je nesrovnatelné s tím co se prodává v českých obchodech. Nádherné pláže a korálové ostrovy, i když jich rychle v Thajsku ubývá. Scenérie národních parků jsou asi taky lepší a parky zajímavější než v ČR, i když i české hory mám ráda, přestože v nich slona nepotkáte.

Výsledek

Je třeba si z káždé země vzít to nejlepší, ideální by bylo žít v ČR od dubna do září a ostatní měsíce v Thajsku. Pokud bych se ale měla rozhodnout tak vítězí těsně ČR díky klimatu.

Zpět na Blog masérky Tei


Baitei - Thajské masáže České Budějovice